Decosteel - dekoratif paslanmaz çelik, renli ve desenli paslanmaz çelik

ÜRÜN & MARKALAR

Hızlı Erişim

Hakkımızda

2008 yılında Erkan Mimarlık, İngiltere’nin dünyada oldukça tanınan dekoratif paslanmaz çelik markası RIMEX’in Türkiye temsilciliğini alarak ürün yelpazesini genişletmiştir.Rimex paslanmaz çelik Avrupa ve Amerika’da tanınmış çok önemli mimarlara ilham vermiş sanat eseri nitelikli kabul edilen önemli projelerde kullanılmış bir marka olarak Türk inşaat sektöründe hızla yol almaktadır.

2011 yılına damgasını vuran yeni markamız ise DECOCEILING paslanmaz çelik asma tavan ürünlerimizdir. Projeye özel ölçü,desen ve renk seçenekleri ile asma tavan sektörüne çok önemli bir yenilik getirmiştir.

DECOTILE, paslanmaz çelik dekoratif malzememiz de 2011 yılında sektörle ilk kez buluşmaktadır. Kolon kaplamaları, asansör kabinleri için özellikle çok uygundur.Farklı renklerde üretilmesi mümkündür.

Erkan Mimarlık İnş. Dek. Tic. Ltd. Şti. 1969 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

40 yıl boyunca inşaat sektöründe pek çok farklı projeye imza atmıştır.1998 yılında paslanmaz çelik markasıyla ithalat,ihracat satış uygulamaları yapmak için gerekli yatırımları gerçekleştirmiş ve paslanmaz çelik sektöründe uzmanlaşarak öncü firmalar arasına katılmıştır.

Çeliğin dayanıklılığını renk ve desen seçenekleriyle birleştiren DECOSTEEL,estetik, kaliteli ve güvenilir, prestijli projelerde hem yurtiçinde yurtiçinde hem yurtdışında aranılan ve tercih edilen bir malzeme olarak ön plana çıkmaktadır.

DECOSTEEL paslanmaz çelik asansör kabin ve butonlarında,tüm mimari projelerde iç ve dış mekanda mekanda, mutfak sektöründe, optel ekipmanlarında,tekstil ve aksesuarlarında aydınlatma sektöründe,ulaşım sektöründe başarıyla uygulanmaktadır. Projeye, kuruma, kişiye özel yaratılan, ikinci bir örneği bulunmayan desen seçenekleri, mimarlar için sınırsız ve özgür tasarım ortamı yaratmaktadır.

2001 yılından bu yana DECODOOR paslanmaz çelik kapılar geniş renk,desen seçenekleri ile inşaat sektörünün hizmetine sunulmuştur. DECODOOR paslanmaz çelik kapılar, Erkan mimarlık bünyesinde satışa sunulan DECOSTEEL marka paslanmaz çelik kullanılarak üretilmekte ve projeye özel teslim edilmektedir.